Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség az iPad Air és...

Mi a különbség az iPad Air és az iPad Air 2 között?

Figyelt kérdés
Nem rég,kb 1-2 hónapja kaptam egy iPad Air-t és nem rég láttam hogy már van iPad Air 2 is,összehasonlítottam a kettőt de egész egyszerűen nem látom a különbséget!

2014. nov. 17. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, csak nekem Ipad mini 2-m van és annyi különbséget vettem észre, hogy az Ipad mini 3-ban van Touch ID
2014. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán a legnagyobb különbség, hogy - végre! - 2 GB RAM-ot pakoltak bele. Böngészésnél nagyon kevés tud lenni az 1 GB, ha két tab volt nyitva, szinte biztosan újratöltött az iPad 3-am. Most ez Air 2-vel nem okoz problémát.

Processzorhoz is hozzányúltak, 3 magos A8X van benne, ez GPU-ban is erősebb, mint az A8 (...ami pedig az iPad Air1-ben is lévő A7-nél erősebb minden szempontból). Ez most még nem akkora előny, de ha későbbi iOS-szel bejön az, amit pletykálnak (többablakos multitasking; vannak erre utaló jelek), akkor jól fog jönni, dupla akkora RAM-mal egyetemben. Kamerán is fejlesztettek, de nem tudom, az kit izgat egy tablet esetén. Touch ID-t pedig ugye tudod.


#1: Mini 2 és Mini 3 között csak a TouchID a különbség, hardverhez nem nyúltak, minden más maradt. Ja, és tudsz belőle arany színűt vásárolni.

2014. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Air2 vastagsága csökkent, 6.1mm lett a 7.5mm-ből. Így nem tűnik soknak, de pár napja kipróbáltam és egy év Air használat után, érezhetően vékonyabb a 2-es.
2014. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: tényleg, vastagságot kifelejtettem. Ebből fakadó hátrány: Air1 tesztek szerint jobban bírja akkuval (bár nekem így sincs problémám vele, 3-hoz képest nem érzek romlást, az pedig már bőven elegendő volt), és vékonyítás áldozatává vált a némító/rotation lock switch az oldalán.
2014. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm szépen a sok választ!:)
2014. nov. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!