Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tableten rendszer...

Hogyan lehet tableten rendszerfrissitést törölni? Ki jött az uj 5. 0-ás android rendszer "lollipop" és egyezerüen kibirhatatlan nem kehet megfelelöen használni hogyan tudom törölni és vissza állitani a régi 4.4.4-esre?

Figyelt kérdés

#Renszerfrissités
2014. nov. 20. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd megszokod.
2014. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Rendszer visszaállítást csináltál?
2014. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hallod nekem LG optimus 2x-em van. Azon tudod milyen android fut? Mingyárt elmondom... (hatás szünet... nagylevegő és dobpergés!)


android 2.2.2 (!)


Szerintem én szívesen használnám bármelyiket, ha már ezzen edzodődök, mert szerintem ezek tök egyformák (najó az enyém neha nagyon bosszantó tud lenni, ha egy újabb verziót kapok kisidőre a kezembe)

2014. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezen minden befagy mindenhonnan kidob semmi nem müködik igy vissza akarom állintani
2014. nov. 21. 11:03
 5/8 anonim válasza:
Hogy tetted rá? Ugyan úgy nem lehetne vissza csinálni?
2014. nov. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Automatikusan töltötte le de olyan hogy frissités törlése nincs max ha ujra huzom az egészet
2014. nov. 22. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Felkeresed a készülék legaktívabb fórumát és ott talán megtalálod, hogyan lehet visszatenni az előző romot.
2014. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 24. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!