Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kérdés elsősorban azoknak...

A kérdés elsősorban azoknak szól, akik szintén iPhone 4 tulajdonosok! Tanácstalan vagyok hogy csináljak e szoftver frissítést vagy sem?! Meg a régi rendszer van rajta amivel anno vettem. Azóta sosem volt frissítve.

Figyelt kérdés
A telefon hibátlanul működik, nincs hibája, a frissítés csak a menü kinézete miatt meg az új tulajdonságok miatt lenne jo. Nekem valaki azt mondta h ne frissítsem. Tanács ? Vélemény ?

2014. nov. 14. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
pontosan melyik verzió fut rajta most?
2014. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
iOS 6.0.13
2014. nov. 14. 13:03
 3/9 A kérdező kommentje:

Vagyis 6.0.1

Bocsi elírtam

2014. nov. 14. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:

NE frissítsd!!!

Nekem a 4S-emet is nagyon belassította, ismerősöm sima 4-e meg kb használhatatlan kategória. Jó azért ez egy kicsit túlzás, de azt felejtsd el, hogy több app bennmaradjon a memóriában és ne legyen szükség az alkalmazás újratöltésére...

2014. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 segítőkész válasza:
semmiféle képpen ne frissíts az iphone 4 nagyon széthullik az ios 7-től sajnos :/
2014. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megerősítettetek abban hogy nem fogom frissíteni! :)
2014. nov. 14. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem a válaszolóknak nincs iphone-ja se

én frissítettem ios7-re, semmi gond nincs vele


az új funkciók miatt érdemes

2014. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nem poénból mondom, hogy ne frissitsen a kérdező. Én konkrétan azért adtam túl a 4S-emen mert iszonyat lassú lett a régebbi verziókhoz képest. 7.1-el már tűrhető volt de valahogy nem volt ugyanaz az élmény mint iOS 5/6-al.

2014. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja ja tudom, és vettél helyette egy androidost és azóta boldog vagy, hagyjuk már... itt van a telefonomon a 7.x semmi baja
2014. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!