Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha lenne időgépetek mire...

Ha lenne időgépetek mire használnátok? Mikorra mennétek vissza? Miért?

Figyelt kérdés
Értelmes választ akarok!

2014. nov. 23. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnézném a dinoszauruszokat, és oda mennék egy trexhez és megpuszilnam :) Ha nem taposna agyon...

1969 - Woodstocki fesztivál <3 Egy Nirvana koncertre is elmennék :'D Mást nem igazán tudok írni, 21 század előttről.. Születésem előtti napokat esetleg végig nézném, mint külső szemlélő..

Aztán

2012.03.28 2013.06.19 2013.07.19 és 2013.12.31 - 2014.01.01 < 3 aztán ennyi jutott eszembe, gondolom a személyes okok nem érdekelnek.

Írok történelmi dolgokat is.

I-II VH érdekelne, de csak burokban ami megved :'D

Bostoni teadelutan, mondjuk az nem is nagyon érdekes, inkább csak ittam volna egy kis teát :D sőt azt most is innék.

Esetleg hont foglalnék :D

Egyébként költőket keresnék fel, a nagy szerelmeim.. Ady - Radnóti - József Attila hármast. <3

lehet hogy nem hasznos vagy értelmes számodra a válaszom, akkor ne haragudj :D nekem így szemelyszerint ezek.

2014. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak egy 2 perces útra mennék:

https://www.youtube.com/watch?v=ytVdBLMmRno


(a film amúgy nem hivatalos, "gyári" Mercedes reklám)

2014. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A végtelenül elfogulatlan történelemtudomány szűrőjét ledobva, nyüszítve röhögős futam lehetne végignézni saját valóságukban a legendás történelmi eseményeket.
2014. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!