Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy fogyasztá...

Lehetséges, hogy egy fogyasztásmérő doboz ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A Démász-os urak azt mondták,hogy ezt majd ők hozzák,én nem vehetek sehol sem,és 120.000 magyar forint lesz!

Ez csak nekem felháborító és tényleg ennyibe kerülne egy kerítésre szerelhető műanyag doboz?


2014. nov. 28. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyibe kerül az a "kerítésre szerelhető műanyag doboz". Nem tudom egyesek miért várják el, hogy több 10-100 eft-os alkatrészekből készített kalibrált műszert hozzá vágjanak pár 10 eft-ért. Az a baj a laikus csak addig lát el, amég te. "kerítésre fölszerelhető műanyag doboz". Az autót meg kerítés elé rakható ablakos vasdoboznak titulálod? :D
2014. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én felháborítónak tartom, ha velem akarják kifizettetni azt az eszközt, ami az általam fizetett szolgáltatás igénybe vételéhez szükséges. Például kábelmodem, fogyasztásmérő. Kávégépet sem bérlek olyan helyről, ahol kifizettetik velem a gép árát előre. A legundorítóbb hozzáállás ez egy szolgáltató részéről. A DÉMÁSZ lesz szíves kifizetni azt az eszközt, amivel ő ellenőrzi, hogy én annyit fizetek-e a szolgáltatásért, amennyit kell. És a többi szolgáltató is.
2014. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy mai digit villanyóra sokkal többe kerül. Van benne hangrögzítés, kamera, mobil neten továbbít minden adatot, és meg is jegyzi 5 évre visszamenőleg a dolgokat. Tul képpen nem is a készüléket kell kifizetni hanem a készülék helyének kialakítását. Ha a készüléket is ki kéne fizetni nem állna meg a téma még 5-ös kezdő számjegynél sem.
2014. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es látom nem értetted meg a felháborodásom okát,de a 2-es számú válaszolónak köszönöm,ő kifejtette.
2014. dec. 2. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Felfogtam, de én meg a te hozzáállásodat nem értem. 3. válaszban kitértem rá hogy nem kell kifizetni gyakorlatilag a készüléket...
2014. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!