Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs lehetőség számológép...

Nincs lehetőség számológép kölcsönzésére?

Figyelt kérdés
Csak egy alkalomra kéne egy vizsgához, de venni nem akarok. Középiskolásoknak való kellene.
2014. dec. 1. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rossz viszonyban minden rokonoddal és szomszédoddal, akkor ez könnyen megoldható.
2014. dec. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem volna meg, ha ezeken még nem lennék túl. Nem a rossz viszony az oka, hanem a szóba jöhető emberek "diaszpórája". Csak nem értem, hogy annyi mindent lehet kölcsönözni valamekkora díj ellenében, akkor ezt miért nem?
2014. dec. 3. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert mivel egy rongyos 2500-as tételről van szó, nem éri meg se kölcsönözni, se bérbe adni.

[link]

2014. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, 2891
2014. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mivel egy darabig nem leszek gép előtt, mielőtt még bárki azt mondaná, hogy ez nem elég tudományos, én ezzel a géppel toltam végig gond nélkül a villamosmérnöki diplomáig.
2014. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül csak rászántam magam egy 2990 Ft-os gép megvételére, sokkal brutálisabb árakra számítottam.
2014. dec. 12. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is, hogy őszinte legyek.
2014. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!