Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik mikrofont válasszam a...

Melyik mikrofont válasszam a 3 közül?

Figyelt kérdés

Énekre és (főleg) beszédre szeretném használni


Superlux E205 - [link]


Behringer C-1 [link]


Superlux HO 8 [link]



2014. dec. 2. 21:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a superlux e205.
2014. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem spórolj még egy kicsit és egy AT 2020-ba fektess be.Vagy nézz körül a használt cuccok között. ;)
2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az At2020-ra gondoltam,de az 2x annyi,mint a többi:D
2014. dec. 7. 18:00
 4/4 Fingkirály ***** válasza:

Igen, viszont az audio-technica hellyel-közzel lemos mindent (jó, a majd milliós Neumann cuccokat nem, de azért az egy tök más kategória), szal szerintem érdemes egy kicsit többet költeni és venni egy 2020ast.


Ja, és vegyél vagy csinálj házilag egy popfiltert (tudod, az a kerek izé a miksi előtt, lehet harisnyából is otthon barkácsolni :)), nemcsak a P-D-T hangokból levő szélzaj-pukkanást szünteti meg, de nem fogod teleköpködni sem a drága kondimikrofont :)

2015. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!