Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek a DIGI miért...

Szerintetek a DIGI miért totojázik ennyit az új RTL csatornák műholdra tételével (gondolok itt az RTLII, Sorozat+, Film+2, Muzsika TV csatornákra)?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarnak fizetni. Csak pénz kérdés.
2014. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a kábelesek már kapták,ez most hogy van? arra nem kellett pénz hogy kábelen frekvenciákat béreljenek az új csatornáknak?ez az amit nem értek.minden tiszteletem a válaszodért.
2014. dec. 4. 10:26
 3/6 szántóvető ***** válasza:
tányéros upc-m van,véletlenül a kábeles upc-t hívtam fel.azt mondták hogy teljesen más cég,semmi közük egymáshoz.gondolom a diginél is ez a helyzet.innentől fogva pedig anyagi okai vannak a késlekedésnek.írj nekik e-mailt,kérdezd meg tőlük hogy mikor indulnak ezek az adók.
2014. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

írnék én,de mindig csak azt írják "kis türelmet kérünk".

úgyhogy semmi értelme.csak azért írtam mert úgy érzem, hogy a DIGI átveri a műholdas ügyfeleket.bezzeg a kábelesekkel kivételeznek..szokás szerint.

2014. dec. 4. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nincs eleg savszelesseguk. Egy fix tartomanyt berelnek a muhold szolgaltatotol es ezen belul kell megoldaniuk a teljes stream-et . Eleve szar volt a tomoritesuk,egy tp-re 5-6 csatornat is felraktak ,ez bizony a minoseg rovasara ment ,most pedig,hogy hd-be is belenyultak,meg inkabb terheli a kapacitasukat.

Azt ertsetek meg,hogy muholdon nagyon erosek a korlatok,amik mondjuk egy kabeltv esetebn tulajdonkeppen nem leteznek.

2014. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó úgy érted, hogy 15-16 csatorna egy Tp-en? Bár mondjuk annyi sosem volt, 13-14 van náluk jellemzően, nincs már akkora nagy gond a minőséggel digin, nyilván egy picit elmarad a UPCD-hez képest, de nem számottevően.

Kérdező, abban igaza van az utolsónak, hogy nincs hely. Jelenleg nincs, de kikerül a kínálatból az HBO csatornák, ill. a Universal channel, no majd ezek helyére jönnek az RTL csatornák. Jó csere, mi? Sosem kell csalódni a Digiben...

Viszont Film+2 nem lesz műholdon, az csak kábelre került be, s műholdra a hírek szerint nem is várható.

Én úgy gondolom nem lesz közösködés az RTL csatornáknál, szal saját feladásból fog menni, valszeg az ESS-el nem tudtak megegyezni a symulcriptben, de az is lehet, hogy szimplán ez az egyezkedés húzza el ennyire a bekerülés időpontját. Szerintem az HBO-ért lesz kárpótlás, én úgy gondolom, hogy az idén tesztelt Digi Film elfog indulni műholdon is HD-ban, de majd meglátjátok.

2014. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!