Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új laptopot vettem, windows 7...

Huni6131 kérdése:

Új laptopot vettem, windows 7 van rajta, lehet xp-t tenni rá? A win 7 et lekell törölni? Ha igen, hogyan? (dell celeron 1501).

Figyelt kérdés
Van windows CD-m a telepittés szerintem menni fog.

2014. dec. 7. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de minek? Mivel új laptop gondolom garanciás, ha bármi baj van tudnak segíteni. Plusz jogtiszta win 7 is van rajta. Ha rárakol xp-t nem feltétlen fordulhatsz bármilyen szoftver hiba esetén a szervizhez.

Én aki már elszúrtam egy laptomat, mert letöröltem róla évekkel ez előtt a jogtiszta win 7etemet. (Később vihettem szerelőhöz hogy rakjanak rá normális rendszert) mondom azt neked, hogy óriási hibát követsz el ha törlöd. Csak meg kell szokni, hogy nagyon minimálisan más és látni fogod az előnyeit.

2014. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából nincs rá garancia és egy display driverrel van gond szerintem xp meg oldana, mit gondolsz?
2014. dec. 7. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Xp-ét már nem szabad rárakni, mert csomó minden nem fog műkődni. . nincsenek driverek már hozzá.
2014. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik rá driver:

[link]

Én azonban biztonsági okok miatt inkább a Windows 7-t ajánlom

2014. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énmeg windows 8.1 et de ha rajt van a win 7 az eredeti kell legyen főleg ha új a gép ha használtan veted akkor nemkizárt igen hogy nem jogtiszta a windows
2014. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg meglehet valahonnan tudni hogy jogtiszta-e?
2014. dec. 8. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van rajta egy ilyen matrica a Windows kulcsával:

[link]

2014. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt hol kell keresni?
2014. dec. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!