Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki sürgősen, miért zúghat...

Valaki sürgősen, miért zúghat a laptopom még mindig?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete elkezdett zúgni a laptopom,felmelegedett,és egy idő után kikapcsolt.

Elvittem szerelőhöz akik kapásból azt mondták hogy ki kell cserélni a ventilátort,mert rossz.Azóta nem is használtam a gépet.Viszont egyik ismerősöm meg aki ért hozzá,tegnap megnézte a gépet,szétszedte meg minden,volt a ventilátor mellett egy kisebb szőrkupac,de nem benne.Az ezüst paszta is ki volt száradva,de rakott rá újat.Most működik de még mindig zúg.Ő azt mondta ez normális,de eddig nem zúgott így.A szerelőt azóta is várom hogy visszahívjon,több mint egy hete.Most nem tudom hogy mit csináljak.Kérlek valaki segítsen mert már megőrülök.



2014. dec. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelő már megmondta a frankót.
2014. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelőre hallgass, ha nem jelentkezik, akkor jelentkezz neki te, vagy vidd el máshova.
2014. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamikor a pucolás már mit sem ér, a ventilátor csapágy olajozása csak ideig óráig csendesít. Cserélni kell a ventilátort, ha "főtengelycsapágas". Ez okozza a zúgást.

Természetesen a szőrkupac eltávolítása után visszagyorsulhat a forgás fordulatszáma és már nem melegszik annyira, de a zúgást csak a csere oldja meg.

2014. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!