Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy TL-WR1043ND routert...

Vettem egy TL-WR1043ND routert és easy set up installnál minden ikon világít. Tehát felismerte a gép de még is az internet korlátozott. Mi lehet a probléma? HTTP úton is próbáltam a böngészőbe is installálni de ott csak connecting ennyit csinált.

Figyelt kérdés
Op. rendszer 8.1 pro azzal kompatiblis.Esetleg cd-vel rakjam fel?Mert a hivatalos weboldalról szedtem le hozzá telepítő programot.Vagy tudnátok esetleg megfelelőt elküldeni?Mindent meghallgatok router verziója ez fontos!V2

2014. dec. 15. 22:18
1 2
 1/20 Tengor ***** válasza:
58%
Konfig felületre fel kell lépni és beállítani a net kapcsolatot. Ezt nagyon ritkán tudja önállóan megtenni.
2014. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt hogyan tudom megtenni?Tudnál segíteni?
2014. dec. 15. 23:51
 3/20 anonim ***** válasza:

Milyened 1043-mad van?

Ha V1-es akkor: [link]

Ha pedig V2-es: [link] az ip-je

2014. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tengor ***** válasza:
58%
Nem tudok. Nem írtad le, hogy milyen neted van.
2014. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Digi net.
2014. dec. 16. 14:30
 6/20 Tengor ***** válasza:

Felhasználónév / jelszó párosod van?

(megjegyzem egy hozzáértőnek 10 perc beállítani)

2014. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Megfogtál.Nincsen amit alapból megad a gyár az.(Admin)
2014. dec. 16. 20:15
 8/20 Tengor ***** válasza:
A digis netnek van-e jelszava? Ha van, akkor a routerbe belépve a WAN beállítások között a PPPoE kapcsolat típust állítsd be, add meg a jelszót és mentsd a beállításokat!
2014. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Ha nem tudsz ilyen felhasználónevet, akkor vagy nincs, és akkor a dinamikus IP v. DHCP-s opciót (még mindig a WAN menüben) kell választani. Ha viszont van felhasználónév és jelszó, akkor anélkül nem fog menni a net. Az ügyfélszolgálat megmondja, ha kérdezed.

Viszont valószínűleg nem küldenek senkit beállítani, mert a router a te készüléked.

Javaslom, hogy hívj egy szakit, ha érti a dolgát, akkor a gépből is ki tudja nyerni a szükséges infókat.

2014. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen de a wan nál pppoe russia ppoe-nél ezt detectálta automatic detect h mi az optimális beállítás a routernek ezt adta ki a wan-nál.Egyszerűen annyit kér:user name password confirm password ebből azt veszem ki hogy,egyszerűen be kell írni új felhasználót illetve,jelszót mármint akkor generálni mert confirm pass. vagy nem így van?Dynamic ip-t próbáltam ugyanugy csak connecting..... és semmi.
2014. dec. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!