Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson W205-ös felbúcsú...

Sony Ericsson W205-ös felbúcsúztathatós telefonom van, sokszor próbáltam honlapokra felmenni (pl:Facebook, Google stb. ) de nem jó rajta az internet, és a sok próbálkozás után küldtek egy üzenetet. Részletesen lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

(Angol a telefonom,angol nyelvű,Angliából van)Na küldtek egy üzenetet,azt látom rajta hogy ott a telefonszám és ez : Domino Web interne

És ha rámegyek hogy bővebben megnézzem az üzenetet,akkor nem az üzenetet írja ki hanem ezt :

Setup required.For info,contact your operator or WWW.sonyericsson.com/support

Set up now?

Itt én a No-ra mentem,mert attól tartottam,hogy rámegy valahogy az internetre (a WWW. - ról gondoltam ) és le vesz sok pénzt.

Mi a teendő? Mit jelent egyáltalán az egész üzenet?



2012. dec. 5. 19:40
 1/2 Nadetényleg ***** válasza:
Elő kel fizetned mobilinternetre, utána be kell állítani a telefont.
2012. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm :)
2012. dec. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!