Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem veszi be a nyomtató a...

Nem veszi be a nyomtató a papírt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felig be húza a papírt es furcsa hangot adot ki, utána meg behúzta es teljesen öszegyúrte de ki tudtam veni. De most nem tudok nyomtatni mert ahogy mar mondtam csak felig húza be es furcsa hangot add ki. Mit tegyek??

2014. dec. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán többet próbálj beletenni(gondolom csak 1-2 lapot teszel bele) vagy ha vastag a papír lehet nem bír olyan fajtát.

Ha egyik sem a hiba, akkor most el a gumigörgőket alkohollal.

2014. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A papír bisztos hogy megfelelő mert mar töbször nyomtatam vele, csak máma gyugyult meg...
2014. dec. 17. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor húzta be félig és állt meg, amikor az érzékelő pöcök letört és azt hitte, már nincs benne a papír.

Szedd szét, ha nincs elakadva semmi akkor nézd meg, nem tört-e le valami. Hogy vetted ki a papírt? Nálam kiderült, hogy egy kolléga szétszedés nélkül húzta ki a papírt és emiatt tört le a pöcök.

2014. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lenyitam az elejit es kézel kivetem , de nem kelet ráncigálni ,csak egyszeruen kivetem.
2014. dec. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!