Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy BEEX Cobra...

Kovsa21 kérdése:

Nemrég vettem egy BEEX Cobra HD 7" dual core tabletet. Eddig semmi baja, hiába szólták le sokan a Beex termékeket. Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 03:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ennyit még hozzátennék a kérdéshez:


Kijelző: 7" Kapacitív Multitouch, 1024x600 (16:9) felbontás CPU: Rockchip RK3168 2*1.2GHz

GPU: Mali-400 MP2

Rendszermemória: 1Gb Belső tárhely: 4Gb*

Bővítési lehetőség: MicroSD

Kamerák száma: 1

Wifi: Igen

Bluetooth: Igen

Operációs rendszer: Android 4.2.2 (JellyBean)

Méret: 191*116*12mm

2014. dec. 19. 03:33
 2/16 A kérdező kommentje:

Processzor: ARM Cortex A9

Processzormagok száma: 2 magos



32GB-ig bővíthető.

2014. dec. 19. 03:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha ara amire te használni fogod ,jó és nem akad,stb akkor megérte ,nem kell mindenkinek drága gép ,ha az olcsobb is jó ,ara amire nekem kell,
2014. dec. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak a munka mellé kell, mert hasznosabb mint egy mobil. + a filmnézés lehetősége még jól jöhet, de a többi nem lényeg. Szóval semmi extra, minden másra ott a laptop, és a mobilom is androidos. Sokan nem értem, hogy mire akarnák szerencsétlen tableteket használni, hogy panaszkodnak.
2014. dec. 19. 06:00
 5/16 anonim ***** válasza:
20-25 körüli áron még egész elfogadható. Bár most a Tescos újságban láttam akciósan 22-ért az Opendott tabot ami egy kicsit jobb.
2014. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy olyan jó lenne a sima tft, már az olcsó tabok között is találhatsz ips paneleseket.
2014. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező hogy sokan miért panaszkodnak a tabra ,sejtem nem tudnak komoly játékot játszani rajta ,vagy valami nagyon menő játékot játszani.
2014. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én első tabom egy concorde tab play volt ,nekem tökéletes volt nem akadt ,tök jó volt ,lehetet játszani is rajta jó pár játékot is. más ha szakikat kérdeztem volna szerintem simán lehuzták volna,de nem kérdeztem.
2014. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mivel az első tabod volt, nem volt összehasonlítási alapod, nem tudod, hogy milyen kell legyen egy tablet
2014. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak abszolút igaza van. Írtad, hogy eddig semmi hiba. Ha lesz, s gariztatni kell, akkor várom, hogy itt ismét véleményt alkoss.

Na nem mintha túl sok márka lenne Mo-on, aminél könnyű a garanciális hibákat intézni, épp ezért én Kínából vásárolok. Tiszta sor, hogy nincs garancia, cserébe olcsóbb, még áfásítva is, szoftveres szervizelést meg utasítás alapján bárki megtud oldani, utóbbihoz pedig semmi más nem kell, mint megbízható hely, egy olyan forgalmazó team, akikre számíthatsz, ha gondod akad.

2014. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!