Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy BEEX Cobra...

Kovsa21 kérdése:

Nemrég vettem egy BEEX Cobra HD 7" dual core tabletet. Eddig semmi baja, hiába szólták le sokan a Beex termékeket. Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 03:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kicsi off: filmnézésre tablet? Kényelmetlen, pici, sz..r a hang. Akkor már legalább laptop, nem? Mi értelme van ilyen aprócska képernyőn nézni bármit is?
2014. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mert mobilisabb, könnyebb, fogyasztása alacsonyabb ezáltal akár több használati időt tesz lehetővé akkuról? Szerintem abszolút használható ilyen célra is, hisz a hordozható DVD lejátszót is anno ezért találták ki, csak elég szerencsétlen időpontban, mert utána viszonylag hamar elkezdett a tablet elterjedni. Ehhez viszont tényleg olyan tablet kell, aminek a kijelzője technológiát tekintve IPS, s a felbontása is legalább elfogadható. Ezalatt 7 colnál min. 1024×600-as felbontásra gondolok, de az 1280×800-as felbontást mondanám tökéletesnek.

Hangra meg egy 2-3 ezer forintos bluetooth hangszóró is megteszi, ha túl soványnak éreznénk a tablet beépített hangszóróját, s a bt hangszórók (a legsilányabb is) köröket ver akármelyik laptop beépített hangszórójára. Mindenesetre a tableten a filmnézés olyan élethelyzetben történik, mint pl. a hosszú utazás, ilyesmi, amikor én úgy gondolom előbb használ fülhallgatót a felhasználó, mint egy bt hangszórót vagy a tablet beépített hangszóróját.

2014. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én utazás közben rengeteget nézek filmet (heti 1x oda-vissza 3 órás út), de tableten nem lenne kényelmes. A laptopon normálisan le tudod tenni az öledbe, a tablettel ahogy nézem mindenki csak szenved, nem tudják rendesen kitámasztani, szóval ebből a szempontból is szerintem egy zsákutca a tablet. Most nagy divat, de nekem az a tippem, hogy ugyan arra a sorsra fog jutni mint a netbook meg a hordozható dvd-lejátszók.
2014. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9 válaszolonak üzenem hogy vitem szervizbe a tabomat töltögond miatt és simán kicserélték a töltöjét. válaszolo voltam
2014. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8 válaszolo voltam
2014. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hirtelen azt se tudom, kinek válaszoljak. Először is, én is sokszor látok buszon olyan embereket, akik filmet néznek. De nem laptopon, hisz azt a dögöt hordozni is kell. A másik, hogy aki játszani akar vele, vegyen inkább mondjuk egy nintendo wii gamepadot. Akinek viszont dokumentumhordozásra és mondjuk filmezésre kell, annak a tablet a jó választás. Nekem ez a véleményem. :)
2014. dec. 22. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!