Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A fujitsu laptopokról mi...

Sajben Dániel kérdése:

A fujitsu laptopokról mi avéleményetek jo megbízható?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy idoben az egyik legroszabb minosegu laposokat gyartottak, mara mar ez nem igaz. Manapsag mar eleg jo minosegu gepeket gyartanak.
2014. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem rosszak ,legalábis nekem nem volt bajom velük.
2014. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon megbízható gépek, és fizikailag masszívak, nem melegednek, strapabíróak. Én olyan felhasználásra használok/vennék Fujitsu lapost, ahol fontos az, hogy bírjon szélsőségesebb körülményeket is, akár hőmérséklet, akár rázkódás, vagy ha fönnáll a leejtés veszélye, stb...

HP, Asus, MSi, Fujitsu laposom volt már. ELőbbi nagyon melegszik, az Asus is egész jó volt csak nem szereti a port, az MSi akkor is tönkrement ha lecsúszott az ágy széléről a szőnyegre. Fujitsuból a 2. van már. Szoktam kisebb összejöveteleken, bulikon zenét biztosítani, egy időben napi szinten 5-6 órát buszoztam, használva voltak -15 foktól 40 fokig, párás, nedves, poros környezetben is, esett már le mindkettő bő méteres magasságból, nem egyszer, akksijuk is nagyon jó, napi szinten merítve voltak, de 2 év aktív használat után is meg tudtam nézni vele egy 3-3,5 órás filmet, nem fagynak, jó kis gépek.

Viszont ha nem a strapabíróság a fő szempont, hanem a hardveres teljesítmény, vagy a képminőség, nem vennék Fujitsut.

2014. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!