Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szamitogepem allandoan...

A szamitogepem allandoan kikapcsol. Kb fel orat megy es egyszer csak kikapcsol Nem forro se semmi tehat nem melegedett tul. Mitol lehet? Tudnatok. Mondani programokat esetleg amik kitisztitjak vagy valami? Koszii

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:09
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám nekem a tápot kellet cserélni
2014. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
Ehhez nem program kell, talán memória hiba lehet, amúgy a windows aktiválva van? Amikor nincs, akkor szokott félóránként újraindulni
2014. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nyam-nyam ***** válasza:
Lehet táp is ahogy írták.Szedd le az oldalát és amikor kikapcsol ellenőrizd a kezeddel a tápot. Vigyázz nagyon forró is lehet. Ha nem túl meleg akkor nézd meg forog-e a ventilátor a processzor tetején.Ha nem sürgőssen cseréld ki.
2014. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nyam-nyam ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy a tápnál is van hűtőventilátor annak is forognia kell bekapcsolt állapotban. Még valami: ha a proci ventilátora nem forog nézd meg a tápvezetékét nincs-e lecsúszva az alaplapról.
2014. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!