Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha vennék + 4GB RAM- ot...

Ha vennék + 4GB RAM- ot jobban menne a The Crew?

Figyelt kérdés

Ilyen gépem van:


Proci: AMD A4


Vidikari: AMD Radeon HD 7480D


RAM: 4GB


Alaplap: Asus A55BM-E


2014. dec. 26. 01:32
 1/7 anonim válasza:
hát max egy új géppel menne a the crew mert hiába veszel nem fut majd :(
2014. dec. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 JulesM111 ***** válasza:

Hát az nem úgy van az, hogy csak belebaxunk még egy ram modult, oszt jó napot. A cél érdekèben ajánlott egy gyártótól két azonos tipust, azonos gyártási idejü, és természetesen azonos késleltetésü memória modult használni.

De öszintén bevallva, ennek árát inkább idd el, és keress valami kisebb eröfirrásigényü játékot.

2014. dec. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem fut a játék, de csak azért hogy szebb grafikán is menjen és ne akadjon.
2014. dec. 26. 11:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem fut a játék, de csak azért [(VENNÉK 4GB RAM- OT)] hogy szebb grafikán is menjen és ne akadjon.
2014. dec. 26. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
4 GB RAM majdnem mindenre elég, ide kemény proci és videókártya kell.
2014. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja ja de ide most csak procit akarok és az alaplapom az amd- s eket bírja az inteleseket asszem nem, tudnátok mondani pár olcsó gamer amd- s procit ???
2014. dec. 27. 00:00
 7/7 I.B.T. válasza:
nekem is vehetnél vagy 4 giga ramot. Nekem még a ME3 is van, hogy akad.
2015. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!