Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már letöltöttem a Cleanmastert...

Kovsa21 kérdése:

Már letöltöttem a Cleanmastert a tabletemen, de hiába. A bluetooth eltünt (nem észleli a beállításokban, az ikonja is eltünt) emellett a gyorsítótárazott adatokat nem lehet törölni, hiába frissítettem sikeresen a szoftverét. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A gyorsítótárazott adatok törlésénél 826 kb marad mindig, nem viszi le 0-ra. ( És minél több, ha programot töltök le) Minden programnak 12 kb lett a gyorsítótárazott adata, azt sem nullázza le. Se a tárhelyen, se az alkalmazásokba.

2014. dec. 30. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A Cleanmaster semmire sem jó. Egy jó rendszer, jól használva tökéletesen megvan ilyen alkalmazások nélkül. Szerintem több GB-nyi tárhelyed van, akkor miért akarod azt a szerencsétlen tabletet arra rávenni, hogy még azokat is törölje, amire szüksége lenne. 826 KB, az nincs egy MB. 1024KB egy MB. 1 MB-nál kevesebb adat miatt idegesíted magad feleslegesen.
2014. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, hát az csak az egyik probléma. Viszont a bluetooth visszajöhetne, mert így még nyomtatni se tudok tabletről, mert nem találja a nyomtatót. De még bluetooth alkalmazást letöltve se indítja el (on-off program, de próbáltam a telefonban lévő programot is).

Már azt a tényt elfogadtam hogy csak rootolással tudnám át tenni a programokat a 8 gigás külső sd-re... de rootolni nem fogok, kell a garancia. De most még ez is.

2014. dec. 30. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Önmagában a rootolástól nem veszik el a garancia. Sosem csináltam még, de vissza is lehet azt vonni.
2014. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem én, de ez most valahogy nem annyira érdekel, csak példaként felhoztam. Engem most az zavar, hogy csak úgy simán eltűnt a bluetooth róla, mintha sose lett volna. És nem tudom az okát.
2014. dec. 30. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!