Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha beleteszem a tápkábelt a...

Namiles kérdése:

Ha beleteszem a tápkábelt a gépembe akkor általában az a normális hogy felzúgjon kicsit a gép de emellé most hangosan pittyeg. Mi lehet a baj? Meg tudom én javitani?

Figyelt kérdés
Már máskor is csinálta ezt de akkor azt csinaltam hogy kihuztam mindent és csak a tápot meg max a monitort hagytam benn és ez segített csak késöbb bootolás elött megkért hogy nyomjak meg egy gombot .
2014. dec. 30. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A pittyegés: hibajel. Valamit nem észlel ( ram, videokártya stb) A googliban megtudhatod, hogy hány pittyegés milyen hibát jelent? És ha azt megjavítod, megjavul a géped. Lehet, csak valamilyen érintkezőhiba, de lehet komolyabb is.
2014. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy keressek rá googleon ? nem találom.
2014. dec. 31. 11:07
 3/6 A kérdező kommentje:
találtam egy jo oldalt már csak az a hiba hogy nem tudom milyen bios-om van. Ezt hogy tudom kideríteni?
2014. dec. 31. 12:38
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy igy sipol: 1hosszu 3rövid 3rövid 1hosszu
2014. dec. 31. 12:49
 5/6 A kérdező kommentje:

végül is kiderítettem mi a baj: az egyik memoria kártyát áthelyeztem másik illesztőbe. A másik baj a videókártya, de viszont ha benn van akkor a gép továbra is sípol de már máshogy: 4rövid 2rövid 3rövid 3rövid.

Amugy ha kiveszem a videókártyát akkor működik.

2014. dec. 31. 13:18
 6/6 A kérdező kommentje:
és közben kiderítettem, hogy phoenix-em van.
2014. dec. 31. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!