Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tágítom a fülemet, a következő...

Tágítom a fülemet, a következő módszerral: Átágító→2 fülbevaló ellentétes oldalról→csiga→tüsi. Ahányszor beleteszem vagy a csigát vagy a tüsit fáj a fülem. Mit tegyek? Ez normális?

Figyelt kérdés
hogyan tágítsam tovább? maradjak ennél a módszernél?

2013. aug. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy ecsetkészletet, 12 dbos asszem és fűrészeld le a végeit valami recés késsel (én azzal csináltam) azokat dugdosd bele, 10ig ki lehet vele tágítani, vagy 12esig asszem. normális hogy fáj, lüktet. csak ne vérezzen. de amúgy maradhatsz ennél is ha neked úgy jó. vegyél Tetrant, ha begyulladna az jó rá, meg egyébként is, megelőzésre:D
2013. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát mikor kiveszem a csigát vérzik is:SSS
2013. aug. 25. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg begyógyul és eltűnik a heg. Én nekem nincs fültágítóm, csak már segítkeztem levezetni a folyamatot, pontosabban én lyukasztottam meg adtam a vicik-vacakokat. Mi pl. fogpiszkáló, meg nyalókapálca.. ilyenekkel csináltuk! De csak újra meg újra felfogod sérteni, ha nem várod meg, addig hagyd benne a fülbevalót és azt forgasd meg néha, vagy hasonló! ;D
2013. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fontos az idő is. Ha jót akarsz magadnak, 1mm-ert tágítasz 3-6 hetente, attól függően, mennyire érzékeny a füled. A legérdemesebb üveg, titánium vagy orvosi fém anyagú ékszerrel tágítani. Ha így csinálod, nem fog elvékonyodni a füled, és egészséges lesz.
2013. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elfelejtettem mondani, ha vérzést, vagy fájdalmat tapasztalsz tágítás közben, akkor nem jól csinálod! Ha begyullad/megsérül a füled, vedd ki az ékszert, és hagyd csökkenni pár méretet, majd kezdd előről, lassabban.
2013. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ne ecsettel meg ilyen baromságokkal tágítsd ...
2013. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mona0116 válasza:
Tetrannal egyet ertek. Nekem a mar gennyesre gyulladt koldokpiercieng helyet gyonyoruen helyrehozta. /akrobatika edzesen sikerult belerugni, attol gyulladt be, meg verzett is/
2013. szept. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenki:)

Lassabban tágítottam már 3asnál tartok, nagyon tetszik:33♥♥

2013. szept. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!