Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segítene, hogy hol...

Valaki segítene, hogy hol tudom visszanézni az M1 műsorait?

Figyelt kérdés

A december 28-i, 13.:00-14.00 és 14.00-15.20 között lévő sportműsorokat szeretném visszanézni. A köztévé honlapján a "médiatár" menüpont alatt nem találtam meg, pedig van olyan műsor, ami ott teljes egészében fenn van.

Aznap még meg is találtam (az elsőt), tehát azóta vagy leszedték, vagy most is rajta van, csak nem tudom hol.



2014. dec. 30. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, az első műsor 12.40-14.00 között volt ("És az ég a vízre ráhajolt… dokumentumfilm Kolonics Györgyről" a címe), a másiknak ami 14.00-tól kezdődött pedig "Sport 2014" (tartalma: összefoglaló a szocsi téli olimpiáról).
2014. dec. 30. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a mediaklikk.hu-n
2014. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a médiaklikk a köztévé honlapja amit már írtam, azon belül a "médiatár"-on belül nem találtam meg.
2015. jan. 1. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
2/3 vagyok. Bocs, nem éretettem. De megkerestem neked (a dátum ne zavarjon): [link]
2015. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de ha jól látom ez csak a fél perces előzetese a műsornak. :( Erre én is rátaláltam.
2015. jan. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!