Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 960H-s analóg...

Szerintetek egy 960H-s analóg és IP kamerák felvételeinek rögzítését ellátó hibrid videó rögzítő berendezés (HVR) az újabb megjelenésű AHD (analóg HD) kamerák képét is tudja AHD felbontásban (1280H) rögzíteni?

Figyelt kérdés

Van egy hibrid rögzítőnk (HVR), ami jelenleg 960H-s kamerákkal működik.

Nem akarok hozzá IP kamerákat venni, mert amit vehetnék, annak egyrészt szerintem rosszabb a rögzített képminősége..., másrészt meg, ha IP kamerát is használok, akkor a meglévő 960H-s kamerák képét is csak D1-ben tudja rögzíteni a rendszer.

Ezért gondoltam arra, hogy IP kamera helyett inkább AHD kamerát vennék.

Az elmondások szerint egy ilyen AHD kamera képét is 960H-ban rögzíti egy analóg DVR.

De hogyan rögzítené egy HVR???

Van itt a fórumon valakinek ilyen rendszere, tapasztalata?



#kamera #kompatibilitás #AHD kamera #Hibrid videó rögzítők #1280H felbontás #960H felbontás
2015. jan. 8. 14:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt több helyen is láttam, hogy ez az AHD technológia valami új fejlesztés, de bíztam benne, hogy azért akad itt olyan, akinek nem annyira ismeretlen a dolog és ezek a rendszerek, mint nekem...
2015. jan. 12. 15:55
 2/2 anonim ***** válasza:
"Az AHD kamerákban alkalmazott ISP chip speciális digitális jelfolyamba kódolja a képtartalmat. Ezt a jelfolyamot a rögzítőben működő DSP dolgozza fel. A jelfolyamot kizárólagosan AHD kompatibilis rögzítő tudja feldolgozni." Tehát a válasz: nem! Más rendszere van. Egyébként pl, egy hikvision dvr csak ugyan azt a márkát fogja kezelni, ritka az ha más gyártó (konkurencia) kameráját is tudja kezelni. Ha van egy kis fogyasztású pc-d amit teszem fel te állítasz össze arra olyan vezérlő szoftvert telepíthetsz ami több gyártó kameráját tudja kezelni pl, egy linux rendszer alatt mert ezek alatt az szokott lenni de lehet más is.
2015. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!