Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet saját blogot csinálni...

Lehet saját blogot csinálni teljesen ingyenesen?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor hol?

2015. jan. 10. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
www.blog.hu
2015. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Blogspot a legalkalmasabb erre, könnyű kezelőfelület, sok benne a lehetőség. A blog.hu annyira nem ajánlom, nekem sajnos nincsenek vele jó tapasztalataim, de kinek mi. :)

Ezen kívül még számos megoldás van blog létrehozására.

GPortál, Tárhelyes lapok (magyar vagy külföldi), webnode. Ha utánuk olvasol, ki tudod választani, melyik szimpatikus, bár ha egyszerű kezelőfelületet akarsz, a blogspot-ot ajánlom vagy a gportált. Ha értesz a kódoláshoz, akkor pedig mindenképpen egy tárhelyet válassz. :)

2015. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. jan. 17. 17:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem a blogspot nagyon szimpatikus lenne, de van ilyen, hogy árlista. Akkor most mégsem ingyenes? Segítsetek!
2015. jan. 17. 18:44
 5/6 anonim válasza:
Teljesen ingyenes az egész rendszer, én évek óta használom. Vannak funckiók, amikkel kereshetsz te is pénzt, valamint neked is fizetned kell, de ne aggódj, nem fognak egy hét után rádszállni, hogy fizess. Ha segítség kell a kezelőfelületen való eligazodásban, írj egy privit, és állok szolgálatodra. :)
2015. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huh... köszi, nagyon kedves vagy! :) ;)
2015. márc. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!