Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az egeremnek a görgője mintha...

Az egeremnek a görgője mintha random döntené el hogy merre mennyen az oldal (ha lefele akkor lefele megy de eléggé gyakran belepiszkál hogy megáll meg elindul vissza). Mi a lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd szét az egeret, és nézd meg, hogy mennyi mocsok van az egér görgetőjének küllői között! Aztán takarítsd ki!
2015. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azzal kezdtem de nem az a baj
2015. jan. 12. 15:28
 3/3 anonim válasza:

pontosan nekem is ez a bajom amit leirtál, nálam ez a Probléma úgy kb. az egér vásárlása után 1 hétre jelentkezett. Próbáltam szétszedni az egeret de sajnos nem sikerült és nem tudom mi okozza, én is a piszokra gondoltam de egy új egérnél ez furcsa. Mostanra már több mint 4 hónapja használom van hogy jobb van hogy rosszabb de úgy néz ki vennem kell egy újat.

Az én egerem tipusa Genius NX-Mini.( megemliteném a Genius márkával már a tököm tele van és nem csak az egér terén, ezért is ez volt az utolsó amit ettől a gyártótól vettem mert silány, ócska, gagyi termékeket gyárt amik max ha 1évet kibirnak.)

2015. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!