Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kicsi, könnyű laptopot keresek...

Kicsi, könnyű laptopot keresek egyetemre. Ötletek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen elirigyeltem a külföldi diákoktól az egyetemen a macbook air-jüket:D.

Viszont annyi pénzem nincs, hogy olyat vegyek (és amúgy sem mászkálnék, olyan dologgal a táskámban ami háromszor többe kerül az életemnél).

Úgyhogy valami hasonló 12 colos körüli, könnyű gépecskét keresgélek, eddig nem nagy sikerrel. Nem sok mindenre kellene, csak netezni, jegyzőkönyvet írni rajta, meg pár tankönyvet pdf-ben nézegetni.

Jajj és ha netán van fehér változat külön öröm.

(Igen tudom, láttam, hogy van egy rakás másik hasonló kérdés.)



2015. jan. 21. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ha van egyéb igényed a kijelző méreten meg a színen kívül, úgy még könnyebb találni :) esetleg az ár?

2015. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valami hasonló asus-t néztem én is, de az x200ma volt.

Az a baj, hogy nem értek hozzá, hogy meg tudjam mondani a gépigényem. Tényleg csak arra kell amit leírtam, játszani, vagy ilyesmi nem szoktam. Az ár meg, maximum 150.000-ig, de inkább 100 :)

2015. jan. 21. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


tesék iit vanak ,

2015. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!