Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova lenne érdemes elmenni...

Linkoln kérdése:

Hova lenne érdemes elmenni egyetemre, milyen szakra amivel könnyű elhelyezkedni és nem túl szélsőséges? 460 pontom van elvileg bármi szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Műszaki dolgok mennek, de pl a tanárságot sem vetem meg, de még is, mire jelentkezzek, kinek mi jött be?
2013. febr. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha biztos bármi jöhet, akkor mérnök, orvos. :)
2013. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanárnak ne...
2013. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jah, igen kihagytam a lényeget, nem akarnék már nagyon iskolába járni, ezért, nem akarnék orvosnak menni :/ Nagyon hosszú.

Mérnökin gondolkozok én is, csak melyik lenne jó.. Gépész mérnököt biztos megjelelölök, azthiszem 5-öt jelölhetek egyszerre egy áron.

2013. febr. 14. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz iskolába járni? Ugyanis mérnökin is nagyon sokat kell tanulni...
2013. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mérnöki szakma én úgy érzem kezd telítődni, ki tudja mi lesz 4 év múlva. Gépész ismerőseim több hónap után tudtak csak elhelyezkedni és nem is a régióban (TOP3-as gépészmérnöki képzésen az országban).

Én úgy érzékelem, hogy aminek értelme lehet:

- Infó (azon belül gazd. infó vagy mérnök infó (mérnök infót erősen ajánlom))

- Villamos mérnök (szerintem ez a szak még felfelé ível, a gépésszel ellentétben)

- Pénzügy-Számvitel (ezt is nagyon ajánlom, több harmadéves ismerősömnek már most biztos helye van különböző bankoknál!!!)


Persze ezeken mind érdemes tanulni és iskolába járni, én minimális energiát fektetek bele, de a tárgyaim 80%-át így is hozom általában.

Gépészre meg tényleg nagyon nagyon sok ember jelentkezik több éve, sokan kibuknak, de már egyre többen végzik el évente. Szóval azt nem ajánlom.

2013. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!