Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrég telepítettem a win 7-t...

Nemrég telepítettem a win 7-t és nem tudom hogyan kell mappába rakni fájlokat, küldeményeket. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 08:21
 1/8 Trafó1 ***** válasza:
fogd és vidd módszerrel mint az xp-n, saját-gépben látod a meghajtók és mappák felépítését.
2015. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem értettél meg. Ime egy konkrét példa: Fwd:FW: Fantasztikus anyag. Ezt hogyan kell új mappába rakni win 7-nél?
2015. jan. 25. 09:03
 3/8 A kérdező kommentje:
A mappa amibe bele szeretném rakni az asztalon van.
2015. jan. 25. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ezeken a weboldalakon elérhető adatmennyiségre gondolsz?

[link]


[link]

több lehetőséged is van.

a böngésződben megkeresed azt, hol van olyan hogy: Weboldal mentése; TELJES és rákattintasz!

majd elmented abba a mappába, amelyikbe szeretnéd, akár az Asztalon lévőbe is,)

egy megoldás lehet még, az oldal mentése PDF fájlba (ha egy ilyen böngésző kiegészítőd telepítve van)

másik megoldás, a teljes anyag kijelölése után, MÁSOLOD MS. Office World formátumba és ezt rakod a mappába.

minkét esetben a hivatkozások kattinthatók lesznek aktív NET-kapcsolat esetén!.

2015. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt az anyagot, e-mailben kaptad...

ha megadod a levelezőrendszered, pontosan leírom az adott mappába mentés módját.

2015. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem boldogulsz...

privátban küldtem egy letöltő linket, ahonnan a teljes anyagot PDF (kattintható! linkekkel) letöltheted az adott mappába.

letöltés módja:

[link]

2015. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és értékelem a sok jóindulatot, magyarázatokat, amiket tőletek kaptam a fentiekkel kapcsolatban. Nálam bizony súlyos gondok vannak a számítógép ismeretében, kezelésében.
2015. jan. 25. 17:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha ezt az anyagot e-mailban kaptad... Igen, e-mailban kaptam, címem: macitata045@gmail.com Várom a magyarázatodat. Köszönöm.
2015. jan. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!