Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Újra telepítettem a google...

Necro kérdése:

Újra telepítettem a google chrome-ot de állanóan az adobe shockwave flash hibát írja ki mit tegyek (leírásban bővebben nem olyan egyszerű ment aminek tűnik)?

Figyelt kérdés
két idegesítő vírus miatt raktam újra a gosave vírus és a skype emoticons vírus úgy befészkelte magát a google ba hogy márt nem tudtam csak úgy kitörölni de a lényeg hogy hiába teszem újra ezt a nyomi shockwave-t sehogy nem akar működni néhány oldalt meg tud nyitni de sok esetben kiírja a hibát

2015. jan. 9. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzá kell tegyem hogy leginkább olyan oldalak nem mennek amiken videót játsz le például az indavideó (sorozataimat ott nézem) :(
2015. jan. 9. 23:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vírust kapsz azon csak egy windows újra telepítés segít.
2015. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
+ a you tube se működik :(
2015. jan. 9. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd újra az egész gépet. Esetleg próbáld másik vírusirtóval.
2015. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van Ccleanered, akkor Eszközök, Programok eltávolítása. Letörlöd.Mozilla Firefox-szal töltsd le az újat.

www.adobe.hu

Jobb alsó sarokban: Shockwave Flash, megnyitod.

McAffe elől kiveszed a pipát, Download.

Asztalra töltsd le, zárd be az összes böngészőt, onnan telepítsd.

2015. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!