Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Castone cpa 400...

Tibike99 kérdése:

Van egy Castone cpa 400 végfokom gépre kötve 4db hangfalall ezek közül 3db 4 ohmos 1 pedig 8ohmos hogy lenne őket ész szerű bekötni?

Figyelt kérdés
Nos felhívták a figyelmemet hogy a hátulján lévő csatlakozok ahova a hangfalakat csatlakoztatom ha 1 oldalra kötök 2 db 4ohmosat abból csak 2 ohm le ami gajra vágja a végfokot így szerintetek hogy kössem be őket ? 3db 4 ohmos és 1 db 8 ohmos most úgy van per pillanat hogy az 1ik oldalán van 1 db 8 és 4 ohmos így ez 4 ohmra jön ki már hozzá értőtől is kértem segítséget .

2015. jan. 26. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most lesz csak igazán szakadék a kettő között, az R-150 jóval érzékenyebb = hangosabb 1w/m -en az autós jelen esetben JBL mély-sugárzóknál. Szerintem előrelépés a reflex hangfalak. Viszont az autós mélyek még mindig sántítanak hangoskodásra. Ezek helyett lehetne Reflex R 300 is akár, mennyi literes a mélyládád amibe most a jbl-ek vannak ?
2015. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
[link] fogalmam sincs hány literes a láda de szólnak ahoz képest hogy mekkorák és szerintem szép hangjuk van :) nincs annyi pénzem sajnos hogy én azt megfizethessem :/
2015. jún. 28. 23:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Jól néz ki amúgy, későbbiek folyamán érdemes átgondolni mondjuk egy [link] ilyen hangszórópár vásárlását , vagy esetleg ha beleférne a 15"-os változat.

Ezek barátibbak a reflextől.


5-6dB különbség itt látható :


[link]

2015. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!