Digitális zongora?

Figyelt kérdés

Milyen digitális zongorát ajánlotok, egy full lelkes laikusnak aki kb. sose játszott semmilyen hangszeren.

Néztem a Casio dp120-at ami tetszett és árba se volt világvége, olyan 120k körül. Nyilván szempontok alapján kellene döntenem de egyáltalán nem értek hozzá...

Valami tipp? Vagy kezdjek inkább szintin?



2015. febr. 1. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen célra kell, és miért pont digitális.
2015. febr. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez a modell, nem csak kezdőknek is alkalmas!

de ne add alább, ha valamikor hagyományos akusztikus zongorán is játszani akarsz.

88 súlyozott, billentyű (normál méretű!)

előnye a hagyományos zongorákhoz, pianínókhoz mérten:

könnyebb, kisebb helyet foglal, nem hangolódik el környezeti hatásokra (hőmérséklet, páratartalom stb.)

tanulásra tökéletes.

2015. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék digitálisat mert viszonylag olcsó egy igazi zongorákhoz képest (amit előtted is írtak hogy nem hangolódik el stb.) viszont hangzásban nem olyan durva az eltérés (mivel még eléggé hozzá nem értő vagyok biztos ég és föld a különbség de ezt mén én nem érzékelem) és szeretnék majd rendes zongorán is játszani egyszer, elfér a lakásban és 88 billes.
2015. febr. 1. 14:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 1. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami használt Roland digitális zongorát ajánlanék inkább. A Casio sosem a minőségéről volt híres.
2015. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3: Az ár: hát ez nem igaz, régi, nagy versenyzongoráért sokszor még fizetnek is Neked, ha elszállítod, egy pianínót pedig 20-30 000-ért megkapsz, ha nem díjazott.

[link]

2015. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3:

Ingyen elvihető:

[link]

2015. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a nyertes, Yamaha p35.
2015. febr. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!