Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kapcsoljam be máshogy...

Hogyan kapcsoljam be máshogy az érintőpaneles monitorom?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung 225uw monitorom aminek érintőpaneles a bekapcsolo gombja es a fényerő stb "gombjai". Az a bajom hogy 3 év utan elromlot a bekapcsolo gomb, es nem tudtam kikapcsolni. Ez meg nem is baj, de most visztont hatalmas problemam az, hogy nem tudom tudom bekapcsolni. Áram szünet volt, és kikapcsolt, es nem kapcsolt vissza, ahogy szokott. Kit tegyek? Probaltam kihuzni a tapkabelt es vissza de semmi.... Az usb portja mukodik.., szoval sztem fix jo a monitor... Csak be kéne kapcsolni... Probaltam wd40et..egy kicsit.. De nem segített... Szervizre nem lenne penz mit tegyek?

2015. febr. 8. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd le az oldalsó panelt, és kösd össze egy fémdarabbal a megfelelő két kábelt(rá fogsz jönni melyik az)
2015. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!