Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panasonic smart tv-t vettem,...

Császár Csilla 1979 kérdése:

Panasonic smart tv-t vettem, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy számítógép!

Megpróbáltam a google-n a Sorozatok online-on egy sorozatot megnézni.Eljutottam odáig, hogy linkek megtekintése, srne. eu(eddig ez vált be), aztán előjött egy reklám ablak, s mivel nem külön ablakon jelenítette meg, így nem tudtam X-szel kinyomni, így a filmet se tudtam nézni. Nem értem, hogy miért nem jeleníthető meg több ablak, mint egy számítógépen?!



2015. febr. 15. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

És ha megnézed a linket egy gépen ahonnan a filmet tölti és azt gépeled be?


melyik sorozatról van szó?

2015. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem arra van kitalálva...
2015. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, de akkor miért vettem smart tv-t? Nem hiszem el, hogy gy reklám ablak miatt nem tudom megnézni!!! Amúgy a " hazudj, ha tudsz" a sorozat címe. A linket bemásolni,úgy nem tudnám megnézni. Nem az sorozatok online oldallal van a baj, hanem hogy nem tudok több oldalt egyszerre megjeleníteni, így a reklám ablak nem tűnik el.
2015. febr. 15. 09:27
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, és vettem hozzá egy vezeték nélküli billentyűzetet.

Akik kipróbálták, azt mondták, hogy nem szabadna ennyire lassúnak lennie, szaggatnia stb. A másik azt mondja, hogy a bluetooth miatt ilyen. Nincs semmilyen tapasztalatom e téren sem.

2015. febr. 15. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
online filmek felejtős.. arra ott a PC
2015. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.....de a kérdésemre még nem kaptam egyértelmű választ. :(
2015. febr. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!