Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék gitározni a bandámba...

Szeretnék gitározni a bandámban de se gyakorlatom, se gitárom. Milyen gitárral kezdjek?

Figyelt kérdés
Zongorázni 6 évig tanultam meg ének-zene tagozatos vok(ha ez számít:P:D).Nem szeretnék akusztikus gitárral játszani.Milyet vegyek elsőre?
2008. aug. 23. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Kezdésnek pedig az akusztikus gitár a legjobb, már csak azért is, mert egy kezdő gitár meglehetősen olcsó (én 5000Ft-ért vettem az enyémet), és hamar kiderül rajta, hogy van-e tehetséged az egészhez, másrészt, a nylon-húrok kevésbé készítik ki a kezedet, mint az elektromos gitárokon lévő fémhúrok. Egy ilyen gitárral szerintem néhány hónap alatt megtanulod az alapokat, és utána lehet elektromos gitáron gondolkodni. Úgy tudom, az olcsóbb fajták kb. 30.000Ft-nál kezdődnek, de nem vagyok benne biztos, én basszusgitározom. :D Ha bemész egy hangszerüzletbe, ott biztos tudnak neked mutatni kezdő gitárokat. ;)
2008. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
10 000 Ft körüli klasszikus, ha jó vagy 1 év mulva elektromos, de 100 000Ft fölött ne vegyél gitárt.
2009. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!