Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ConCorde Tab VIVO tablet-Vélem...

ConCorde Tab VIVO tablet-Vélemények?

Figyelt kérdés
Most akarok ilyen tabletet venni.De nem vagyok benne biztos. Ti mit gondoltok róla?Mit tapasztaltatok?

2015. febr. 24. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jó kis gép,nekem ilyen van,mondjuk én az AMAZONt akartam,de az már nem volt :S 7colosat meg egyáltalán nem akartam venni,az túl kicsi. De eddig nem bántam meg,főleg hogy ez olcsóbb is volt az amazonnál. Ahhoz képest hogy csak kétmagos és 1 gigás a RAM,nem is szaggat,bár nem sokat szoktam játszani,nem arra vettem,de a videók/filmek hasítanak rajta,úgyhogy szerintem a játékokkal se lenne probléma. A wifije is jó,jobb mint a telefonomon,erősebb a jel. Ami nem tetszik benne,hogy nem IPS kijelzője van,szóval a menőbb tabokhoz képest icipicit pixelesebb a kép,de ezt is csak az érzi aki látott már IPS-eset,tehát nem zavaró,tényleg. Az egy kicsit viszont igen,hogy nincs bluetooth,ennek azért először éreztem a hiányát,de az OTG kárpótolja!! Tabletet e nélkül én már nem is ajánlanék,pendriveot,hangszórót,billentyűzetet,külső merevlemezt mindent ami USB-s lehet vele csatlakoztatni. És még ami úgymond hátrány,hogy melegedik az alja az akksi miatt,de az sem zavaró,ha ezeket el tudod nézni,szerintem szeretni fogod:) Ár-érték arányba kevés jobbat találnál. Most így hirtrlen ennyi jutott eszembe róla,nem tudom mikre voltál kíváncsi,de ha van kérdésed nyugodtan írhatsz,szívesen segítek bármibe,ha tudok. És az se ijesszen el,hogy nincs bluetooth,átdugod az sd kártyát aztán átmásolgatod,kártyától függ ugye,de így még lehet hogy gyorsabb is:)
2015. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. febr. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!