Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a PC hátulján...

Hogyan tudom a PC hátulján lévő színes lukakat váltogatni? (bocsi, nem tudom szakszavakkal leírni, de megpróbálom érthetően)

Figyelt kérdés
Szóval, vannak ezek a színes kis lukak a PC hátulján (az alaplapon) amikbe a hangfalakat, mikrofont, meg ilyeneket kell dugdosni. És én most azt szeretném elérni, hogy a ne a mikrofonluk mellettibe kelljen dugnom a hangfalat, hanem valamelyik másikba, mert az elromlott. Tehát ilyen értelemben: hogy lehet váltogatni ezeket a lukakat? :D Remélem értitek :D

2015. márc. 1. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tuti? Nincs valamilyen progi rá, vagy bármi, hogy máshova dughassam a hangfalamat?
2015. márc. 1. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
némelyik integrált hangkártyánál amikor bedugod a dugaszt valahova, megkérdezi hogy mit dugtál be.. ha mázlid van kiosztja oda a kimenetet, ha nincs mázlid kiirja, h dugd be máshova... Amúgy azoknak a kimeneteknek a kiosztása az adott hangrendszertől is függ sima stereo + line bemenet + mikrofon bemenet, vagy esetleg quatro + bemenetek, vagy 4.1 + line bemenet vagy 5.1... Ha csak sztereoba akarod használni elképzelhetőnek tartom, h van modja anank hogy megszolaltasd másik kimeneten is de az nem garancia h midnen software oda is fogja küldeni a jelet.
2015. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy venni kell egy új hangkártyát!

[link]

[link]

2015. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sztereóról van szó, szóval reménykedek benne hogy valahogy lehetséges ez a váltás dolog. Csak az a helyzet, hogy a vezérlőpultban a hangoknál nem találtam olyan funkciót amivel át lehetett volna váltani, ezért gondoltam rá hogy esetleg valami külön programmal tudnám ezt megcsinálni. Persze az is lehet hogy spontán vak vagyok és hülye, ezért nem találtam meg :D Szóval... ha valaki tud valamit hogy hogyan lehetne váltani, írja már le a folyamatot hogy mit-hogy csináljak :D Megköszönném
2015. márc. 1. 21:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Az új hangkártya az utolsó verziók közé tartozik amit választanék :D
2015. márc. 1. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj! :D
2015. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kössz :D
2015. márc. 1. 21:36
 9/12 Szirty ***** válasza:
Forrasztópákával tudod váltogatni őket (cserélni).
2015. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hangkártyához feltelepített vezérlőprogramban esetleg meg lehet csinálni. Emlékeim szerint régen, mikor Realtek hangkártyát használtam, meg tudtam oldani.
2015. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!