Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gitár hangszóró, gitárláda?

Gitár hangszóró, gitárláda?

Figyelt kérdés
Hogy működik? Ha van egy 15wattos Peavey erősítőm, azt rá tudom kapcsolni egy 200-300 wattos Peavey gitárládára? Bocsánat ha hülyeséget kérdezek de nagyon nem értek hozzá :D Eddig csak a szobában gitározgattam a 15 wattos kishaveron, de ha fellépni szeretnék mondjuk akkor az ezzel a megoldással megoldható? Világosítsatok fel kérlek, hogyan is működik ez. Előre is köszönöm.

2015. márc. 5. 18:10
 1/4 Passzív Gitár válasza:
Ha van láda kimenete,akkor mehet...
2015. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nincs, akkor ezek szerint ez a terv megbukott. És esetleg tudsz valamit javasolni? Ha már úgy is kell majd vennem egy újat, milyet vegyek?
2015. márc. 5. 18:36
 3/4 Shazeen válasza:
Mikrofon-> keverőerősítő-> láda.
2015. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

felvilagositaskent nekem ez a kerdes eleg sokat segitett http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__6054428-hogy..

tudom kicsit elut a kerdesedtol ez a valasz de ha ezt megerted akkor valoszinuleg erteni fogod a aladak es a fejek vilagat reszben :D

2015. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!