Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Toshiba Satelite...

Zoli2567 kérdése:

Van egy Toshiba Satelite M70-es laptopom, amiben Intel (R) 915GM 910 gml videokartya van. Az aero beallitasok nem mukodnek, frissitettem a videokartyat, a meglevot talalta a legfrissebnek. Hogyan tudom megoldani az aero felulet mukodeset?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 19:18
 1/1 anonim válasza:

Tőltsd le a drivermax-ot nekem... gondolom 7-et van...

szóval nekem amikor 7-em volt drivermaxot töltöttem le

és ki irja azt hogy vga grafikus adapter download meg egy csomó mindent (de elötte szkenelni kel nyilván tudod) ami nincs rajta pont azt töltsd le vga grafikus adapter az első dolgot amit behoz ami kell az aerodhoz mert mindenkinek másde vigyázz mert csak 2 dolgot tudsz letőlteni met utána már fizetni kell és ha ez megvan indítsd újra a géped menj a személyre szabásra és akkor már észre veszed hogy nincs ott az tettszőség és egyéb aero hibák megoldása vagy valami ilyesmi már nem emlékszem

akkor nyom egy másik hátérképet és voálá ott az aero!!

2015. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!