Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Emag.hu oldalról számítógép...

Emag.hu oldalról számítógép alkatrészeket? Milyen oldal megbízható? átutalással akarok fizetni kére e bármilyen számlázási adatot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 18:35
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

Számítógép alkatrészeket inkább ipon.hu-ról vagy pcx.hu-ról érdemes venni.

Emag egyébként megbízható,de a gariztatás problémás szokott lenni.

2015. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbízható oldal, bár PC alkatrészt inkább PC Land, PCX, iPon vagy valahonnan máshonnan vennék, ami ténylegesen szinte csak ezzel foglalkozik (vagy legalábbis ez a fő profiljuk).
2015. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most rendeltem pcx.hu ról,és nem kért számla számot,pedig átutalással fizettem ilyenkor mivan?
2015. márc. 9. 19:33
 4/4 anonim válasza:

Én a PCX-ről és az IPON-ról egyaránt rendeltem már több alkalommal is. EMAG-ról eddig csak egyszer.

Nekem már többször ajánlották a Hardverapró.hu-t, ahol olcsóbban (eleve használtan) tudok vásárolni. Megbízható, legfőképp Lec23.

Átutalásról nem tudok véleményt mondani, csak készpénzzel fizettem.

Ne haragudj, hogy jó egy hónapja írtam, de hátha a következő vásárláshoz segíteni tudtam :).

2015. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!