Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem le a szigetelés...

Hogyan szedjem le a szigetelést a réz vezetékről?

Figyelt kérdés

van kb 10 kg régi sodrott 1.5 ös réz vezetékem és le szeretném adni, de nem tudom a szigetelést leszedni mert már rá van keményedve, próbáltam satuba befogni és blankoló fogóval meg szikével de nem sok sikerrel,

leégetni meg nem szabad, de gondoltam arra hogy leégetem, és utána csiszolópapiron áthuzom hogy a kormot leszedje róla.

valaki valami tanácsot tud adni hogy hogyan lehetne egyszerűen leszedni róla? szigeteléssel együtt meg nem akarom leadni mert alig kapnék érte valamit



2015. márc. 11. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Már késő,de kitenni a fagyba,akkor talán megfagyva megkemányedik és letöredezik.
2015. márc. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közben már megoldottam, kiraktam a 3-lábat meg a bográcsot jól megpakoltam vezetékkel, utána felöntöttem vízzel alatta gyujtottam egy tüzet és addig főztem ameddig nem forrt nagyon a víz, utána fogóval kiszedtem az egyik felét satuba fogtam és szépen lejött egyben a szigetelés, csak sietni kell mert ha kihűl akkor már kicsit nehézkes
2015. ápr. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!