Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Másodlagos monitor használata?

Másodlagos monitor használata?

Figyelt kérdés

Na srácok, a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék beállítani egy másodlagos monitort, a fő mellé, hogy egy gombra be tudjam állítani, hogy átváltson, és közben a fő monitor is világítson, majd visszaváltáskor, a másodlagos is.. Tehát szeretnék egy olyan rendszert létrehozni, ami gombnyomásra teszi az egészet, nem a képernyőn való áthúzgálással. gondolom valami programra lesz szükség, és örülnék ha elküldenétek a nevét, illetve a működésést. :)

Nem hinném hogy számít, de leírom Az elsődlegesnek használt monitor egy full hd lcd cuccli, mert a led szarráégeti a szemem, ami 22 colos kb. A másodlagos egy 1600x1050-es lcd, ami szintén lcd a megismert okokból, és ez is körülbelül 22 colos, de picikét magasabb maga a képernyő mint a másik, tehát nem tökéletesen méretarányos.


Előre is köszi!



A fél életemet setupomat leírtam semmi célból. Pacsi magamnak



2015. márc. 21. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed, de van erre billentyűparancs.


Hogy érted hogy világítson a nem használt monitor??

2015. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy csak akkor legyen használatban, kapcsoljon be a másodlagos, ha megnyomom az adott gombot...
2015. máj. 1. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha windows akkor Win+P
2015. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én akármennyire próbálkozom, ez a csodás billentyűzet nem csinál semmit sem ^^
2015. máj. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!