Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó egy másodlagos monitor?

Mire jó egy másodlagos monitor?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
játék közbeni "netezéshez", streamelésnél is jól jöhet, bármiféle munka ahol egyszerre több dologra kell figyelni (pl videó vágás,programozás stb)
2014. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És szerinted megéri az árát? Egy valamire való monitor min. 20000 Ft-tól kezdődik.
2014. dec. 17. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Néhány játék is el tud terpeszkedni több monitoron, illetve egyszerre nézhetsz youtube-ot / filmet és facebookozhatsz:)


Ha nem érzed szükségét, nem váltogatod gyakran a tabokat akkor neked lehet fölösleges.

2014. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(Én több mint duplájáért vettem 2.-at programozáshoz, megérte.)
2014. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Programozáshoz természetesen jó, majdhogynem kötelező, de nekem gameléshez kell. Nagyon gyakran hallgatok zenét játék közben és netezek, de nem érzem, hogy ki kéne rá adnom 20.000Ft-t.
2014. dec. 17. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen monitorod van most? másodlagos monitornak nem kell komolyat venni(szerintem) hogyha netezésre kell.. elég használtan egy 17\19 colos is mert úgysem komoly dolgokat csinálsz rajta csak zenét váltasz,visszaírsz facebookon stb (már kb 10.000Ft körül lehet használtan venni) persze ez csak akkor működik ha nem félsz a használt piacról.. annyi hogy ha váltasz képernyőt akkor előfordul játékoknál hogy fekete lesz a képernyő amíg a másikat nézed.. de ezt ha nem full screenbe futtatod a játékot kiküszöbölheted
2014. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy BenQ GL 2461-as monitorom van. Valószínűleg körülnézek a használt piacon, de szerintem nem annyira megbízható, mint ha újonnan vennék.
2014. dec. 17. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy ha fullscreenben futtatsz egy játékot, akkor ledob az asztalra, akkor is ha másik monitor miatt veszed el tőle a focust. Csak akkor tudsz közben netezni, ha Windowed Fullscreen opciót támogatja. (Akkor meg figyelni kell, hogy át ne csússzon a kurzor egy fontos pillanatban.)
2014. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
annyira természetesen nem.. én csak a saját történetemet\tapasztalatomat írtam le hátha segít dönteni
2014. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!