Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az baj lehet-e, hogy az új...

Az baj lehet-e, hogy az új gtx760-as videókártyám 400W-os táppal van összekötve?

Figyelt kérdés
Mámint úgy értem, hogy pl. crysis 3 ultrán 40 fps körül megy így. De ha vennék egy erõsebb tápot (mondjuk 800w) akkor megnõne a teljesítménye? Ha igen akkor mennyivel? Bár gondolom, hogy nõni fog csak az a kérdés, hogy megéri-e most nekem új tápot venni, hogyha csak játszok vele, vagy ha renderelésnél dolgozok vele ("CUDA magokkal")?

2015. márc. 25. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Te itt valamit nagyon benéztél :dDD

Ha nem fagy le / kapcsol ki a géped mert nemtudja a táp táplálni a kártyát, akkor ne vegyél.

Hidd el h nem lesz gyorsabb.. ha 1200as server tápot vennél bele tovább nőne a teljesitménye szerinted?

De elmagyarázhatod a gondolatmenetet, hogy értsük :)

2015. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tisztázom, a dobozára is az van írva, hogy min. 500W táp az ideális neki. De nekem 400W-os tápom van és ráadásul két kábelt kéne beledugni de csak egy van a tápon! De ennek ellenére m[]ködik csak azt nem tudom, hogyha vennék egy erõsebb tápot akkor játékokban vagy munkánál érezném jobban a különbséget? Meg azzal se vagyok tisztában, hogy túlhúzni mennyire lehet ilyen kevés árammal.
2015. márc. 25. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ereznel kulonbseger de a tap elegge szenvedhet amikor terheled a vga kartyat. ha csak egy kabeel van csatlakoztatva ketto helyett, akkor a kabel is tul van terhelve. ami nem feltetlen fog gondot okozni de akar meg ugy fel is melegedhet h a szigeteles leeg rola. emellett a tapodat szinten extrem modon terheled. az is feladhatja. de ez az egesz nem jelent semmit a teljesitmenybe. abbol az iranybol kar megkozeliteni. itt inkabb arrol van szo h a tap hosszutavon nem fogja birni a terhelest. szoval ezutan mar azt mondom h erdemes lenne kicserelni a tapot mert biztonsagosabb de gyorsabb nem lesz semmi.
2015. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Mondjuk azon csodálkozok, hogy egy nagyon régi gépbõl fejlesztettem alkatrészenként (i5,gtx760 stb.) És a táp maradt csak meg a régi. Szóval tényleg nagyon szenvedhet mivel vagy kb. 4-5 éves! :)
2015. márc. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!