Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinéztem egy cabrio autót...

Kinéztem egy cabrio autót magamnak. Nem működik a hidraulikus tetőszerkezet. Mennyibe kerül a töltése?

Figyelt kérdés

Az eladó azt mondta után kell tölteni? Sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz.

egy egy Peugeot 206 CC.

Tényleg van ilyen hogy csak után kell tölteni?



2015. márc. 25. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, valahol elmehetett az olaj.de ha még nem vetted meg, akkor légy óvatos, mert az nem egyszerű szerkezet...

bár az kabrió-élmény felülmúlhatatlan, de be ne vigyen az eladó egy hatalmas kiadásba.


kapcsol-e a tetőmozgató motor, vagy tök csend van..olvasd el vásárlás előtt a gépkönyvben a tetőre vonatkozó részeket. ha nincs gépkönyv, szervízkönyv, akkor az valamiért felejtős..


a netről is letölthető ennek a kezelési könyve,de jobb, ha megvan a kocsié.

2015. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"az eladó azt mondta"...ahogy az előző hozzászóló is írta, nagyon vigyázz! Nézesd meg valakivel, akár vigyétek be szervizbe, és kérjetek ajánlatot a javításra. (Díj ellenében is van értelme átnézetni általánosan az autót.)


Vakon semmiféleképpen ne vedd meg!

(Meg különben is, érdemes megnézetni az autót, és ha valami nagyon durva költség merül fel, akkor lehet egyezkedni, vagy tudod, hogy mire számítsál...vagy az egésztől elmegy a kedved.)


Ismerősnek tönkrement az emelő szerkezet (Opel). A hivatalos szervizben kb. 150ezer volt a javítás, de ők is utángyártott szerkezettel javítottak. A gyári minimum duplája lett volna.


És mit mondott az eladó, mennyi lenne az a "csak utántöltés"? (Ha nem sok, akkor miért is nem csináltatta meg? Én biztosan javítottan kezdeném árulni az autót, ha pitiáner költség, és nem mindjárt a magyarázkodással kell kezdeni, hogy miért nem működik egy cabrio "lelke"!)

2015. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!