Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállítani hogy az...

Hogy lehet beállítani hogy az összes hangfal szóljon 5.1-es Logitech z506 hangfalnál?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Logitech z506-os hangfalat és a problémám az hogy nem szól az összes hangfal a Google Chromeba(pl. a youtubeon). Próbáltam más böngészővel is és ottsem működött csak egyik jobb, egyik bal és a subwoofer. Töltöttem le Realtek drivert. Felismeri és ott kipróbáltam és működik az összes. Aimp-ben is működik az összes hangfal. Csak ha youtubeon hallgatok zenét akkor nem. Valaki nem tudja hogy mi lehet a probléma?? Hogy lehet beállítani hogy működjön az összes?

2015. ápr. 3. 18:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
[link] itt nem indul a videó, de a másik linken ott hallatszik az összes hangfal.
2015. ápr. 17. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!