Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gratuálok a gorilla glass...

Beugro kérdése:

Gratuálok a gorilla glass képernyőhőz egy nagy átbaszás az egész, Lg g3 telefonom van de miért karcolódik ennyire?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hete vettem eg Lg G3 telefont tokba hordom hogy a képernyő egy PICIT SE SÉRÜLJÖN MEG erre vagy rajta 3 karcolás... ez mi a fenéért van? ez egy nagy átcseszés? youtubon néztem videókat a csávó késsel ütögeti a panelt sőőőt húzógatja is rajta ÉS SEMMI BAJA!!!! az enyém akkor miért karcolodik ennyire ? -.-
2015. ápr. 6. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A Lumia 735ösömön is Gorilla Glass 3as van és csak úgy szedte a karcokat. Elhittük a reklámot, Ennyi történt csak. ;)
2015. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd..

Van pl. mobiltelefon töltő 800-ért és van 3500-ért.

És papíron mindegyik ugyanazt tudja.

Nekem "márkás kínai, bár itthon nem ismert" telefonom van, érintőt cseréltem, mert összetörtem, tényleg igen erőszakosan sem tudom megkarcolni.

Szóval nem egyformák, csak erre céloztam....

2015. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ h mivel karcolod össze. Kicsit piszkosabb kézzel villámgyorsan meg lehet karcolni akármilyen gorilla glasst. pl.: ha olyan jellegű "por" van a kezeden ami homokszerű az simán összekarcolja mert a kvarc keményebb mint az üveg. Az én telóm is tele van ilyen mikro karcolásokkal bár én soha nem is vigyáztam rá és nem is érdekel ha karcos. Én igazábol azzal győztem meg magam, hogy bebizonyosodott többször is: minél jobban vigyázok rá annál több karc van rajta. Én már feladtam.. A másik: h amikor használod és összevissza tapicskolod, tiszta zsir az egész a kezedtől. Miközbe be van kapcsolva úgyse látod a zsirt se és a karcot se. A zsírral meg nemtudsz mit csinálni.. ha nem érsz hozzá max nézheted.. Vagy ha a zsir nem zavar ami szerintem sokkal jobban látható mint a mikro karcok, akkor a karc miért zavar? :D Használat szemponjából mindegy. Eladás szempontjábol nem mindegy, de az LG egyelőre úgyse értéktartó teló szal ha el akarnád adni úgyse kapnál érte sokat.. Am ez szerintem nem lesz mindig igy mert az LG észrevételem szerint jön felfelé. :) Szóval én azt tanácsolom h vegyélbe egy leszarom-tablettát és használd egészséggel! :D
2015. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 dollárért kapsz 2-3 képernyővédő fóliát rá ;)
2015. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem az leszarom érted hogy van rajta karc nem érdekel :) mert 4 mikro karoclás után is ugyan olyan biak telefon csak az zavar engem hogy gorlla glass huhu karcmentes meg minden lófasz oszt szart sem ér... meg az zavar hogy 1 hete van meg és van rajta 4 karcolás és úgy vigyázok rá mint a szemem fényére tényleg és tessék volt egy sony xperia j telefonom 2 évig és azon van 4 karcolás szval 2 év alatt lett azony annyni mint ezen egy hét alatt jah és holnap megyek tokot venni meg fóliát rá :) és amúgy nemtudok olyan cuccot amivel a képernyőről el lehet tüntetni azt a 4 mikro karcolást?:)
2015. ápr. 6. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:

hát sajnálom

de érzékenyek ezek bárki bármit mond.

egy ismerösömnek a g3ra ráesett a karkötöje (ami mondjuk nemv olt könnyű) és eltört az üveg... szóval ennyit bír :P

2015. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyagokra az jellemző: minél keményebb, annál könnyebben törik.

Ha kemény nehezen karcolódik.

Viszont törik, egy puha anyag sose törne, az viszont karcolódik.

Kompromisszum kell valahol.

Ha azt állítják, hogy nem karcolódik, akkor könnyen törik.

Ugyan előfordulhat nyilván, de nem rendeltetésszerű "használat" a leesés. Ez seho nem garanciális.

Marad a karcállóság, az legalább jó legyen...

2015. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Gorilla Glass tényleg egy hatalmas átbszás, Kérdező, nem ér kalap szamócát se. Aki bekajálta a reklámot, az megszívta, mint mindig.

Tanulság: a reklámok kb. annyit érnek, mint a papírdarab amire nyomtatják őket. Vagy még annyit se.

Ha rám hallgatsz, Evolveo MassivePhone-t vásárolsz, na ARRA tényleg azt lehet mondani, hogy a jég hátán is megél, mert a világon mindent kibír.

2016. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!