Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működik a tableten a...

Nem működik a tableten a hátsó kamera. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy vadiúj Vodafone smart tab 4G típusú tabletről lenne szó. Kezdetben még működött a hátsó kamera pár fotó erejéig, majd gondolt egyet és alkalmazáshibával leállt a gyári kamera alkalmazás. Inenntől fogva csak az első kamera működött és működik. Próbáltam egy gyári visszaállítást is, de ezzel csak azt értem el, hogy eltűnt a gyári kamera alkalmazás. Próbáltam újra, de ez sem oldotta meg, teljesen megszűnt. Letöltöttem egyet play-ről, de ebben is csak az első kamerát lehet használni, beállításokban is csak azt lehet beállítani, illetve kiválasztani, a hátsó mintha nem is létezne. Mi lehet a gond? Szervíz eset? (Android 4.4.4 -es Oprendszer van rajta)

2015. ápr. 6. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerviz!!!
2015. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ugyan ez a gondom csak nekem az előlapi kamera nem működik

A tabot 2014karacsonykor kaptam azóta jó volt mindig az előlapi de kb egy hete nem jó

Már gyári visszaállítást is próbáltam de semmi

Valaki segítsen

2016. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!