Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet a gond a fényképezőmmel?

Mi lehet a gond a fényképezőmmel?

Figyelt kérdés
Folyamatosan remeg a kép az LCD kijelzőn és halk kerregő hangot ad. Képeknél nem látni hogy beremegne a kép viszont a felvett videóknál ugyanúgy látni mint a kamera LCD-jén.

2014. aug. 7. 11:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy Nikon Coolpix S8000 gép.
2014. aug. 7. 11:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Sz@r az akkumulátor rendes akksi kell bele szám.tech. boltból ha ott aztmondod hogy kell akkor kell akkor adnak ha meg rendes elem van benne csak akkor nem csodálom
2014. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendes aksi van benn de nem az a tölthető elemes.

Azt mondod meg kéne próbálni egy új aksit?

2014. aug. 7. 11:46
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erről az oldalrról érdemes lenne rendelni? Töltőt is rendelnék hozzá mivel most csak számítógép USB-ről tudom tölteni.

2014. aug. 7. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:

én inkább valami fókuszmotor problémára gondolnék, de nem vagyok szakértő.

Ha az aksi lenne rossz, akkor szimplán nem indulna el és nem lehetne vele fényképezni.

2014. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha csak szimplán nem tud már akkora feszültséget leadni az aksi? Amúgy én is gondoltam már a fókuszmotorra is:/ Ha esetleg az ment tönkre mit lehet tenni a szervizen kívül?
2014. aug. 7. 12:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap kezdte el csinálni csináltam vele egy képet a következőnél meg már ezt csinálta.
2014. aug. 7. 12:49
 8/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=VAmdOLeWIk8&feature=youtu.be


Ezen a videón jól látszik a probléma.

2014. aug. 7. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagyok szakértő, csak tippelek. Fókuszmotor, vagy stabilizátor. Nem hiszem, hogy az aksi.

Vidd el egy szervízbe, nézesd meg, és ott megmondják, mik a lehetőségek. Ezt házilag úgysem tudod megoldani.

Ha megéri, megcsináltatod, ha túl sokba kerül, sajnos venni kell egy újat.

2014. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!