Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A baratom nem cigizik de...

A baratom nem cigizik de elektromos cigarettat szeretne venni, ebbe mi logika van? (Reszletek lentebb)

Figyelt kérdés

Mikor a baratomat megismertem bulikba elszivott jo par szal cigarettat de miattam elhagyta ezt a dolgot, mert en nagyon elleneztem a dolgot. De lattam rajta hogy ugy fujja ki a levegot is mikor mar nem cigizett mint aki raszokott. Ket ev utan elkezdte mondogatni hogy kiprobalna az elektromos cigarettat, es venne egyet, de en egyaltalan nem ertem hogy miert akarja ennyire. Nem cigizik, de akar elektromosat?


Csak mas velemenyere lennek kivancsi, ki mit gondol ezzel kapcsolatban! Elore is koszi a normalis valaszokat!



2015. ápr. 11. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy pótcselekvés lenne a részéről.
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki a cigizés ritusa
2015. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!