Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van éget íze az elektrom...

Miért van éget íze az elektromos ciginek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben rendeltem magamnak egy eGo/eVod elektromos cigit és megtöltöttem folyadékkal és 3hét után éget ízt éreztem, oké úgy voltam vele hogy a kazán már lehet tönkre ment, mert ki tisztítottam és úgy se volt jó, ekkor fogtam a másik patront ami az e cigihez volt adva de az új patront amikor megtöltöttem akkor annál is égett ízt éreztem pedig az még friss\új patron és fogtam magam és elővettem egy másik folyadékot és azzal jó volt de egy idő után annál a folyadéknál is égett íz volt!! Mind a két folyadék félig fogyott el és utána furcsa ízük volt vettem egy új patront és annál egyből égett ízt éreztem a folyadék nem romolhatott meg mert van egy super 550-ős ecigi és annál tökéletes íze van. A következő lenne a kérdésem: Mért van égett íze a folyadéknak amikor már félig elfogyott? Talán azért volt mert nem ráztam fel a folyadékot?

2015. ápr. 12. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!